MENU

«ЧАРІВНА ПАНЯНОЧКА» 2017

Україна завжди славилась красунями, які є гарними господинями й талановитими дівчатами.

У Будинку культури м.Гірник традиційно відбувся конкурс краси «Чарівна паняночка» - 2017 за підтримки Гірницької міської ради та Народного депутата України Сергія Сажка, а також – спонсорів: виконкому м.Українськ, комп’ютерного клубу м.Гірник, ЦЗФ «Курахівська», магазину «1000 ДРІБНИЦЬ», салону краси «НІКА», кафе «МУРАВЕЙНИК», ФОП КОРЯК Олексій, «Весільна лавка» м.Селидове, магазину «ОАЗІС», команди «Оріфлейм» від Тетяни Тахтарової.

У конкурсній програмі взяли участь 6 найталановитіших дівчат м.Селидове, м.Гірник, м.Українськ, смт.Курахівка. Красуні змагалися у декількох конкурсах. Свої творчі здібності учасниці демонстрували у конкурсі талантів «Ось яка я!». Дівчата співали, танцювали, проявляли себе у художньому читанні, навіть представляли майстерність випікати. У конкурсі «Інтерв’ю» вони показали сценічну майстерність, знахідливість, гумор та свій погляд на світ. Домашнє завдання дівчаток називалося «Я – донька України», де треба було показати себе в українському фольклорі. Були представлені твори І.Драча, вірші про Україну, українські пісні, етюди з елементами обрядовості, гумористичні мініатюри. Свою грацію конкурсантки продемонстрували у фінальному стилізованому дефіле, на якому королеви балу не забули вдягнути вишиванки та дарувати посмішки глядачам.

Зі святом краси дівчат привітала помічник народного депутату України Галина Попович, яка побажала творчого натхнення, успіхів на їх життєвому шляху і вручила подарунки від Сергія Сажка. Від Гірницької міської ради вітальне слово держала секретар ради Олена Колошина, яка наголосила на тому, що всі конкурсантки є чарівними паняночками.

Журі, під керівництвом методиста ПДЮТ м.Гірника Катерини Крохіної, підбило підсумки, і було вирішено віддати головну корону і звання «Чарівна паняночка» - 2017 Софії Коцупєй (м.Селидове), «Міс Талант» та корону за ІІ місце – Денізі Дудник (м.Гірник), «Міс Оригінальність», «Міс Глядацьких симпатій» та корону за ІІІ місце – Валерії Івановій (м.Українськ), «Міс Артистичність» - Руслані Кулієвій (м.Гірник), «Міс Грація» - Валерії Осіповій (смт.Курахівка), «Міс Елегантність» - Марії Балуєвій (м.Гірник).

Дівчата були нагороджені стрічками, квітами та щедрими подарунками від спонсорів, а глядачі завжди підтримували дружніми оплесками наших чарівних паняночок.

Джерело: http://selidovo-rada.gov.ua/novini/charivna-panyanochka-2017-v-m-girnik (+фото)

Категорія: Статті | Додав: School12 (15.12.2017)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 4.0/1