19:19
Звіт проведення тижня початкових класів

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

У цьому навчальному році він проходив з 20 січня по 30 січня. У нашій школі він проходив під девізом:

Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині – можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи.

Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Кожен день проходив під певним гаслом:

п’ятниця – урочиста лінійка відкриття початкових класів.

• понеділок – день української мови « Думай,перевіряй,пиши»;

• вівторок – день здоров’я «У здоровому тілі,здоровий дух»;

• середа – день цікавої та пізнавальної математики;

• четвер – день літератури «Читай,думай,розповідай»;

• п’ятниця – день природи «Подорож у цікавий світ природи»:

Понеділок – лінійка закриття тижня початкових класів.

20 січня відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення.Тиждень відкрили учні 4 класів, де підготували справжнє свято.А також був проведен конкурс малюнків «Світ очима дітей».

23 січня.У понеділок всі заходи проходили під таким девізом «Думай,перевіряй,пиши!».Цікавою та пізнавальною став для учнів пізнавальний мовний КВК який пройшов серед учнів 4 класів.Де учні показали та розширили свої знання.Не менш цікавим та корисним пройшов парад талантів з української мови серед учнів 3 класів.На заході були присутні група експертів,гості та глядачи.А також маленькі мовознавчими показали свої знання з мови. Учням 2 класу були запропоновані цікаві мовні завдання, загадки,ребуси,літературні вікторини. Захоплюючим та цікавим став для учнів конкурс «Кращий каліграф»,переможцем якого стали Бабінов Максим…Найкращі роботи учнів були представлені на виставці

  

24 січня. Вівторок проходив під гаслом « У здоровому тілі-здоровий дух».Учні

1 класів провели змагання «А ну,постривай»-де була створена святкова атмосфера в грі-змаганні.Виховували любов до фізкультури,та спорту,почуття дружби,колективізму.У 3-4 класах проведен тренінг « Здоровий спосіб життя-яким я собі його уявляю».

25 січня.Середа пройшла під гаслом « Ця цікава та пізнавальна математика».Учні в цей день продемонстрували високий рівень з математики.Юні математики були активними,творчими,старанними.Пройшли :математична вікторина- 3 класи, математичний КВК-2 класи,інтелектуальна гра « Поле Чудес» -4 класи ,математичне свято-1 класи.

26 січня.Четвер пройшов під гаслом «Читай,думай,розповідай».

Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках прославлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості. Вона посідає важливе місце і у громадянському вихованні.Учні із задоволенням приймали участь у вікторині, відгадували загадки,впізнавали героїв українських казок.Цього дня проведено казкові калейдоскопи у 1 класах та 3 класах.В ході яких учні поринули у казковий світ.Уроки доброти пройшли у 4 класах « Добро посієш-добро пожнеш».Розширили поняття про доброту і красу людської душі,спираючись на твори Василя Сухомлинського.

27 січня.П’ятниця.Тематика проведених заходів мала таку назву «Подорож у цікавий світ природи».Протягом дня цікавими та пізнавальними стали подорожі у цікавий світ природи у 1-4 класах.Учні розвивали прагнення пізнати світ,виховували любов до рідної землі.Учні 1 класів подорожували у світ домашніх тварин.Розширювали знання та любов до тварин.

30 січня.понеділок.Підведення підсумків Тижня.

Активними виявлено:

1-А клас-Ахрамович В..левчук П..Канкина В.,Лазарева А.,Нижник К..

1-Б клас-Сибирцева С.,Курінний К.,Томчук К .,Устюгова В .,Таран Є  ..

2-А клас-Богобоящая О.,Широкова М.,Шинер К.,Загороднюк Я.,Демент’єва Л..

2-б клас- Малая Н.,Марнопольская В.,Михайлов І,,Дубина Е.,Мєдведєв А..

3-А клас- Супенко О.,Подусов Д.,Швайко Д.,Юшко А.,Іванова В..

3-б клас - Вольних А., Шевченко Є., Батов Є.

4-А клас-СтрелковаЄ.,Молоторенко Т.,Запорожець В.,Куренна Д.,Ткаченко М..

4-Б клас-Сєкаєва В.,Войтенко М.,Жук К.,Стоколос І.,Шмаленюк П..

За підсумками Тижня  переможці та активні учасники конкурсів і тематичних виставок були нагороджені грамотами та подяками.

Також проходила виставка творчих робіт «Творимо дива своїми руками», де діти проявили художнє уявлення, творчу фантазію, високий естетичний смак.

    

Тиждень завершився урочистою лінійкою «Закриття тижня початкових класів», де підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам.

Школа – це велика родина. Діти в родині – це, поза сумнівом, щастя. А коли ці діти ще й талановиті, то це щастя, помножене на їх кількість.

Продемонструвати таланти та поділитися своїми вміннями прийшли учні від першого по четвертий клас. Присутні насолоджувались цілим різнобарв’ям талантів: від пісень і гуморесок до танців та потішок.

Протягом тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні і допитливі. А гаслом до кожного уроку стали слова В.О.Сухомлинського: «Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя».

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.

І на завершення… Ми, вчителі, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть у цьому наші вихованці та їхні батьки.

Переглядів: 3275 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0