Неділя, 16.12.2018, 00:18Вітаю Вас Гість
Кошик
«  Квітень 2017  »

«ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

Головним підсумком роботи вихованців гуртків декоративно-прикладної творчості є їхня участь у обласному турі Всеукраїнського конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Цей конкурс проходить вже багато років поспіль з метою успадкування духовних надбань українського народу, формування особистісних рис громадянина України.

Цього року обласний етап проходив в м. Словянську. В ньому взяли участь і 13 вихованців гуртків «Папірус» (кер. А.О.Немченко), «Попелюшка» (кер. О.О.Леоньєва), «Природа і фантазія» (кер. Л.Г.Некрасова), «Юний художник» (кер. О.В.Яківчик) Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська.

Підведені підсумки і дуже приємно, що дев’ятьох з них можна привітати з перемогою. Владислава Кобець і Тетяна Острожна (гурток «Попелюшка») стали першими в номінації «Вязання гачком». Високий рівень набутих знань показали вихованці студії паперової пластики «Папірус». Перше місце отримали Анастасія Гладкіх, Юлія Груздова і Вероніка Руденко, Сергій Радиш, Ілона Шевелєва; друге місце посіла робота Діани Шевелєвої, третє – Анастасії Орел.

Роботи Сергія Радиш, Ілони Шевелєвої та Анастасії Гладкіх будуть представляти Донецьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу, який буде проходити наприкінці травня в м. Київ. Хай їм щастить!
На фото Ілона Шевелєва разом зі своєю роботою «Колиска роду – українська хата».

Переглядів: 230 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0