Середа, 20.11.2019, 23:30

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ 75-РОКОВИН ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

проведення

Назва заходу

Категорія учасників (педагоги,учні початкової, середньої, старшої школи)

Кількість

учасників

Жалобні заходи на території місць масового знищення та поховання жертв Голокосту в Донецькій області (траурно-урочисті мітинги, хвилини мовчання, покладення квітів)

Книжкові та документальні виставки; тематичні виставки фото- та архівних документів про масове вбивство громадян єврейської та інших національностей, скоєне нацистами під час окупації м. Києва у Бабиному Яру

«Тут кров людська пролита»

Учні 1-7 класів

Уроки з історії України (за темою “Україна в роки Другої світової війни (1939-1945 рр.). Нацистський  “новий порядок”. Голокост”     (11-й клас), “Писемні джерела. Архіви” (5-й клас за програмою “Історія України (Вступ до історії)”)

«Тут кров людська пролита»

Шкільний сайт

Виховні інформаційно-просвітницькі заходи (бесіди, лекції, інформаційні години, години пам’яті, вечори-реквієми на тему “Мовчазний крик Бабиного Яру: 75 років трагедії”, “Біль нашої пам’яті”, “А Бабин Яр мовчить, тривоги повний вщерть і попіл страдників у серці стука й кличе”, “Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства”)

«Мовчазний крик Бабиного Яру»

«Без права на забуття»

«Запалимо свічку пам’яті»

«Біль нашої пам’яті»

4 класи

Шкільний сайт

Семінари, науково-практичні конференції, круглі столи за матеріалами пошуково-дослідницьких експедицій стосовно виявлення та обстеження місць масових поховань жертв Голокосту на території Донецької області, запису спогадів очевидців

Створення у шкільних музеях історичного, меморіального,  краєзнавчого, художнього профілів експозиції “Засуджую політику геноциду!”, “Ненависть до людей інших націй не повинна мати місця в сучасному світі”, “Люди, не будьте байдужими!”

Перегляд документальних фільмів

«Бабин Яр. Останні свідки»( док. фильм о нацистском преступлении, совершенном в Бабьем Яру в конце сентября 1941 года.

8.

Результати участі педагогів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області у ХІІІ Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів, студентів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»,

Переглядів: 782 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »