Головна » 2017 » Березень » 15 » Виховної години до Дня українського добровольця в 5-А та 5-Б класі
Виховної години до Дня українського добровольця в 5-А та 5-Б класі

13.03 була проведена виховна година «Маленьке місто великих людей», присвячена Дню українського добровольця.

Мета: дослідити проблему морального вибору людини; вчити вести дискусію, висловлювати свої думки, почуття, спостереження; сприяти формуванню християнської моралі; виховувати почуття патріотизму.

Учні 5-их класів прослухали повідомлення, що 17 січня 2017 року Верховною Радою України прийнято Постанову № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця» з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих батальйонів та на підтримку ініціативи громадськості. Згідно законодавства День українського добровольця відзначатиметься щорічно 14 березня.

Учні читали вірші, присвячені Батьківщині; працювали в групах, складаючи образи справжнього громадянина та патріота; дивилися відеоматеріал учня Гірницької школи Долгушина Віталія про солдатів-добровольців нашого регіону, а потім аналізували побачене. Наприкінці заняття діти наводили приклади із власного життя, відповідаючи на питання «Як може кожна людина проявити патріотизм, тобто любов до рідної землі та свого народу в повсякденному житті?»

Найактивніші учні: Гапоненко Надія, Єрмакова Каміла, Миргородський Кирило, Середенко Кіра, Галінська Анастасія, Єфременкова Вероніка, Теницька Христина, Кохан Альона, Андрющенко Катерина та інші.

Переглядів: 183 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0