Уроки пам'яті

26.10.17 та 27.10.17 учителем історії Салівановою М.В. в рамках відзначення 73 річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників проведено уроки пам'яті у 11 та 5-А класі відповідно.
Учні 11 класу ознайомились із хронологією подій, які здійснили докорінний перелом у ході Другої світової війни та поклали початок визволенню України. Також під час роботи з картою(настінною та в підручнику) прослідкували шлях просування Радянської армії під час контрнаступів та визволення населених пунктів України. Учні склали хронологічний ланцюжок подій, працювали в парах. Наприкінці уроку вшанували память загиблих визволителів.
З учнями 5-А кл. проведено урок за темою "Визволення України від фашистських загарбників". Учні ознайомились із основними подіями визвольного періоду Дрігої світової війни, переглянули відеоролик "Визволителі України", працювали з історичними джерелами (фотографіями тих часів), висловили власне ставлення до даних історичних подій. Вшанували память загиблих хвилиною мовчання.

Переглядів: 93 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0