Учнівська конференція з історії України

9 грудня 2017 року виповнюється 100 років з часу відкриття першого Курултаю кримськотатарського народу. Ця подія знаменувала підйом кримськотатарського національного руху періоду Революції 1917-1921 років, засвідчила волю до самовизначення та державницькі прагнення кримських татар. Так само, як Українська Народна Республіка, у грудні 1917 – січні 1918 року Крим зазнав збройної агресії більшовиків, які поставили собі за мету ліквідацію «буржуазних» урядів народів колишньої Російської імперії. Національне державотворення кримських татар було перервано більшовицькою окупацією.
В Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 відбулась учнівська конференція з історії України за темою  «Створення Української Центральної Ради». Учні 10 класу разом з учителем історії Салівановою М.В. познайомились із створенням  УЦР, визначили здобутки й прорахунки УЦР, проголошення Універсалів та їх значення. Також учні ознайомились із причинами проведенні першого Курултаю кримськотатарського народу, хронологією даної події та наслідками для України та Криму.

Переглядів: 94 | Додав: School12 | Рейтинг: 5.0/2