Головна » 2018 » Січень » 1 » "У пошуках чарівної квітки"
"У пошуках чарівної квітки"

27.12 відбулася новорічна казка в 1-4 класах "У пошуках чарівної квітки". Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі.Яскраві костюми, веселий сміх, музика, спів, хороводи, Святий Миколай, Снігуронька, подарунки, конкурси, призи,батьки, що прийшли подивитися на виступи своїх дітей – це і є Новорічне свято в школі. Під час свята була справжня новорічна атмосфера! Хочеться висловити подяку всім учням, які прийняли участь в цьому заході: Скуратовська Дарина, Самуілова Карина, Овчарова Дарина, Черних Євген, Короткіх Дар'я, Васильєв Олександр, Гладкіх Анастасія, Шевелева Ілона, Нікульченко Олеся, Іванова Валерія, Ус Аліна, Шварьова Аліна, Кобець Владислава, Злигостьєва Єлизавета, Буйволова Поліна, Галінська Анастасія, Супруненко Даяна та вчителю Ковтун Тетяні Володимирівні.

Більше фото в нашій групі на Facebook

Переглядів: 37 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0