Субота
25.11.2017

Головна » 2017 » Квітень » 18 » «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей»
«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей»

Завдання дорослих, вчителів і батьків – користуючись природною допитливістю дітей, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а вести ґрунтовну, цікаву, пояснювальну роботу.

Тому «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей», який пройшов у нашій школі з 10 по 14 квітня 2017 року, наповнений конкретним змістом навчально – виховної роботи:

• Протягом тижня вчителі та вихователі ГПД проводили виховні години та бесіди на наступні теми правил поведінки під час різних природних явищ; при виникненні пожежі; при зустрічі з дикими та свійськими тваринами; під час подорожі до лісу; поїздок на транспорті; поведінки під час літнього відпочинку на воді та поблизу водоймищ; про поведінку під час виникнення надзвичайних ситуацій.
  • Для учнів початкових класів підготовлено було перегляд відеороликів «Безпека в побуті», «Дії в надзвичайних ситуаціях», «Як поводити себе із незнайомими людьми», «Правила поведінки при артобстрілах», «правила поводження з газовими та електроприладами»
  • Для учнів 9-11 класів вчителем захисту Вітчизни Москівцем О.І. було проведено практичне заняття. Діти вчилися практично застосовувати теоретичні знання: користування протигазом, надання першої допомоги тощо
  • Вчителем основ здоров’я Фурсовою О.С. оформлено виставку малюнків, листівок, стіннівок, виготовлених учнями 5-11 класів
  • Учні 5-А та 5-Б класів запросили на практичне заняття з ЦЗ представника підрозділу МНС