Субота
25.11.2017

Головна » 2017 » Травень » 15 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

Враховуючи методичні рекомендації та згідно з наказом відділу освіти з напрямку профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму у школі з 08.05 по 14.05.2017 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня пройшли різноманітні заходи:

• Єдиний національний урок (12.05) «Безпека на дорозі – безпека життя»
  • Конкурс стіннівок «Правила дорожнього руху знай та виконуй»
  • Конкурс малюнків «Мої друзі – дорожні знаки»
  • Профілактичні хвилинки: «Дитина – пасажир»«Велосипедист – теж водій»«Мопеди та скутера – небезпека для дітей»«Правила поведінки на вулиці»
  • Практичні тренування під гаслом «Я знаю! Я вмію!»

На виховних годинах учні познайомилися з різними видами дорожніх знаків, вчилися орієнтуватися на вулицях міста за допомогою дорожніх знаків, вирішували ситуативні задачі. Практичні заняття відбувалися біля школи, діти 1-их класів вчилися правильно переходити дорогу по пішохідному переходу, розтлумачували значення знаків.

У 2-А класі (класний керівник Коноваленко Л.І.) гарні знання правил дорожнього руху показали Широкова М, Загороднюк Я., Думцев Д., Сафонова Є., Алехнович М., Шинир К. Ці діти приймали активну роль в обговореннях ситуацій, з цікавістю виконували завдання. Діти 2-Б класу (класний керівник Приходько Л.О.) взяли участь у конкурсі малюнків під темою «Мої друзі – дорожні знаки», для учнів були проведені практичні тренування під гаслом «Я знаю! Я вмію!». Діти показали свої вміння у керуванні велосипедами, повторили правила дорожнього руху. Кращими стали Харитонов Артем, Волков Ілля, Связная Віктрія та інші учні класу.

Крім загальноприйнятих заходів, цікаво дітям було продивитися мультфільми із серії «Робокар Поллі», в якому у доступній формі, наочно розповідається про правила поведінки на дорозі, пішохідному переході тощо. Тому учні 4-их класів (класоводи – Логвиненко Л.К. та Переварюха С.В.) з задоволенням після перегляду обговорили ситуації, в які потрапляли герой мультфільму, тим самим ще раз повторюючи правила безпечної поведінки на дорозі.

Учні 5-11 класів на своїх різних за формою заходах повторили правила дорожнього руху, завдяки вікторині повторили дорожні знаки, розглянули ситуації, пов’язані із знанням ПДР тощо.

Таким чином, завдяки Тижню безпеки дорожнього руху учні нашої школи узагальнили та систематизували знання з безпеки дорожнього руху, набуті протягом навчального року.

Виставка дитячих малюнків

учні 11 класу презентують свою роботу

7 клас підготував свою стіннівку

Діти за переглядом мультфільму із серії «Робокар Поллі»