Головна » 2017 » Вересень » 22 » про проведені заходи до Міжнародного дня без автомобілів
про проведені заходи до Міжнародного дня без автомобілів

21.09.2017 у школі відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню без автомобілів. Метою виховних заходів стало:

1) повторення правил дорожнього руху;

2) повторення правил безпечної їзди на велосипедах;

3) виховання екологічної культури, тощо.

Діти на прикладах усвідомили про згубний вплив викидів автомобілів на природнє середовище.

Виховні години були різні за формою проведення: інформаційні п’ятихвилинки, урок-гра «Із правилами дорожнього руху дружи – не знатимеш біди»(2-Б клас, класовод Юрчак С.Ю.), виконання міні-проекту «+» та «-» електромобілів та автомобілів для екології»(10 клас, класний керівник Гапоненко О.В.), у 5-их класах пройшло практичне заняття «Наш друг – автомобіль», виставка малюнків «Один день без автомобілів – чисте повітря на рік», усний журнал «Мій друг – велосипед»(1-і класи). Класні керівники та класоводи на своїх заходах широко застосовували інтерактивні методи та прийоми «Мозковий штурм», «Колоідей», «Робота у малих групах», «мікрофон» тощо. Кожен учень зміг переконатися, що електромобілі – це транспорт майбутнього, а велосипеди – це універсальний транспорт, яким користуються і діти, і молодь, і люди похилого віку. А ще дуже зацікавила фотовиставка «Історія розвитку велосипеда», яку організували учні 8-9их класів.

Переглядів: 118 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0