Субота
25.11.2017

Головна » 2017 » Травень » 11 » Про організацію заходів відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів
Про організацію заходів відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів

13 травня 2017р. відзначається Міжнародний день мігруючих птахів. Саме тому у школі пройшли заходи, основною метою яких стало ознайомлення дітей з історією відзначення цього дня. Всі заходи, що були проведені до Всесвітнього дня мігруючих птахів, об’єднані спільною темою «Мігруючі птахи: їх майбутнє - наше майбутнє».

Для учнів початкової школи були проведені:

1) «Костюмовані загадки», де діти в масках птахів загадували загадки;

2) конкурс «Пташині ребуси»

3) гра «Птахи позліталися», де в ігровій формі «птахи»(діти) вирішували пташині проблеми. Гра дуже захопила дітей. Було весело і цікаво спостерігати за дітлахами.

4) вікторина «Особливі птахи». Своє пізнання світу змогли показати учні 1-Б класу: Бережний М., Сатдарова Е., Таран Є., Олійник М. та інші.(класовод Юрчак С.Ю.), «Що я знаю про птахів, занесених до Червоної книги» (3-Б клас, класовод Бойко Л.Ю.), «Мої пернаті друзі» для вихованців ГПД

5) презентація «Чому мігрують птахи?» ( класовод 4-Б класу Переварюха С.В.)

6) виховна година на тему «Їх майбутнє – це наше майбутнє, здорова планета для мігруючих птахів і людей».

Також у школі пройшла акція «Птахи – наші друзі». Активну участь прийняли батьки учнів. Так сумісно були виготовлені годівнички для птахів, які потім розвісили на території школи. До речі, ця акція проходить у школі впродовж навчального року. І, навіть, узимку діти підгодовують тих птахів, які залишилися на зимівлю в нашому місті.

Бойко Л.Ю., вчитель 3-Б класу, провела конкурс на кращий твір-опис про птахів серед учнів свого класу. Переможцями стали Батов Є., Родяков Д. хлопці з задоволенням презентували свої твори, прикрасивши їх малюнками.

Учні 2-А класу (класовод Коноваленко Л.І.) відвідали віртуальну виставку «Мігруючі птахи»

Серед учнів 1-4 класів було організовано конкурс малюнків та колажів «Перелітні птахи очима дітей».

Творчі роботи учнів 3-Б класу

діти 3-Б класу розвішують годівнички для птахів, які залишилися на зимівлю в нашому місті

Виховна година для учнів 1-А та  2-Б класу «Птахи – наші друзі»

Виховна година у 1-Б класі (класовод Юрчак С.Ю.)

Переглядів: 28 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »