Субота
25.11.2017

Головна » 2017 » Листопад » 10 » Осіння казка «Пори року»
Осіння казка «Пори року»

09.11.17 о 8.00 годині ранку учні старших класів показали осінню казку «Пори року» молодшим школярам.

Сюжет казки дуже цікавий та заплутаний – діти з керівником гуртка «Актори» Ковтун Т. В. переробили казку «12 місяців» на казку «Пори року», де замість пролісків дівчинка шукала сніжинки, тобто пластівці. А основною порою року казки було Літо, Осені ще не було.

Знайомтесь дійові особи, наші зірочки: Дівчинка – Осінь: Мосеєва Ірина; Мачуха – КАЛЕНДАРША: Шевелева Ілона; Принцеса-Погода: Нікульченко Олеся; Перехожі: Юрченко Діана та Гонтарь Владислава; Учитель - Рік: Ус Аліна; Бабуся - ЗІРОНЬКА: Подтьосова Ксенія; Трубач - ГРІМ: Джан Єва; Королева ЗИМА: Хвостова Юлія; Принцеса Весна: Овчаренко Єлизавета; Дівчинка Літо: Шварьова Аліна; Вітерці, сніжинки, крапельки: Жук Катерина, Гапоненко Надія, Мотренко Альона, Гордуладзе Теона, Голуб Аліна; Ведуча: Іванова Валерія. Це учні 5 – 9х класів.

В самій виставі головні герої грали в рухливі ігри із дітьми, співали пісню «Осінь в лісу». Маленькі глядачі та їхні класні мамочки пішли з вистави енергійні, радісні, повні сил працювати. Кожен листопад наші учні чекають цієї вистави,бо це вже є нашою шкільною традицією. В минулому році діти споглядали казку «Як з’явилася Осінь» (перероблений сюжет казки «Маліфісента»), а в цьому році почули ще один казковий варіант на цю тему.

Тепер вони з нетерпінням чекають наступної вистави, яка відбудеться 18 грудня до дня Святого Миколая.

Автор статті: Ковтун Т. В.

Переглядів: 28 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »