Головна » 2016 » Жовтень » 25 » ОСІННІ КАНІКУЛИ. ВІДПОЧИВАЙ БЕЗПЕЧНО - ПАМ`ЯТКА УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ!
ОСІННІ КАНІКУЛИ. ВІДПОЧИВАЙ БЕЗПЕЧНО - ПАМ`ЯТКА УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ!

З 24 жовтня 2016 року для учнів розпочнуться перші канікули.  Осінні канікули триватимуть по 30 жовтня, вже 31 жовтня учні повернуться до навчання. Вже зараз кожен планує по-різному провести осінній вікенд.  Подорожі, екскурсії, відпочинок за містом, веселі і радісні друзі...

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!  Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ та БАТЬКІВ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ

1. Пам’ятайте і виконуйте правила переходу вулиць і доріг.

2. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг.

3.На зупинці не стійте близько біля дороги.

4. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.

5. Не можна розпалювати вогнища і кидати в вогонь карбід, солярку, бензин тощо.

6. Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих.

7. Не грайтесь біля залізничного полотна, не кладіть на рейки предмети, не кидайте нічого у вікна потягу.

8. Не лазьте по ярках і на будівельних майданчиках.

9. Обережно користуйтесь побутовими електричними приладами: телевізором, праскою, холодильником.

10. Не відходьте далеко від будинку і не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.

11. Не грайтеся з бродячими собаками і кішками. Мийте руки після ігор перед обідом.

12. У вільний час грайтесь у дворі на дитячому майданчику.

13. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.

14. Не використовуй піротехнічні засоби - це небезпечно!

15. Не використовуй відкритий вогонь (свічки, бенгальські вогні тощо) у приміщеннях біля новорічної ялинки – це може призвести до пожежі!

16. Для прогулянки вдягайся зручно і тепло, щоб не застудитися.

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я!

ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!

Переглядів: 130 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0