Головна » 2017 » Березень » 20 » «Олімпійське лелеченя»
«Олімпійське лелеченя»

Сьомий рік поспіль, за ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя»/ Він проходить з початку навчального року серед дітей віком 12-14 років учнів загальноосвітніх шкіл. Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що в свою чергу, забезпечує поліпшення здоров’я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

17 квітня на території Селидівської міської ради в містах Селидове, Українськ і Гірник пройшли зональні змагання міського етапу цих змагань. В заході прийняли участь учні всіх загальноосвітніх шкіл міста. Найспритнішими в змаганнях виявились школярі з загальноосвітніх шкіл №1, 18, 12 які приймуть участь в фіналі міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» 24 березня в дитячо-юнацькій спортивній школі м.Селидове.

Переглядів: 93 | Додав: School12 | Рейтинг: 1.0/1