Головна » 2016 » Листопад » 8 » Нашій школі – 60!
Нашій школі – 60!

Українська загальноосвітня школа №12 в 2016 році святкує свій 60-річний ювілей.На честь цієї дати 5 листопада в школі відбувся концерт, який підготували учні та випускники минулих років. На свято завітали вчителі і батьки.

Концерт почали наймолодші виконавці – шкільний ансамбль «Мелодія», а продовжили найстарші: Герман Кузнєцов,Руслана Яковлєва,Ігор Загвозкін, Тетяна Ковтун (учитель музики ).

Всім присутнім сподобались вікторина «Чи знаєш ти історію своєї школи?»,яку провели ведучі, і фільм-презентація «Нашій школі – 60!»

Закінчився концерт «Шкільним вальсом» - у виконанні танцювальної групи учнів 10 класу.

Дарина Скуратовська,учениця 10кл.,

президент школи, головний редактор шкільної газети.

Переглядів: 116 | Додав: School12 | Теги: м.Українськ, Нашій школі – 60! ЗОШ №12 | Рейтинг: 0.0/0