Головна » 2016 » Грудень » 13 » Інформація щодо проведення Тижня правових знань
16:09
Інформація щодо проведення Тижня правових знань

В рамках всесвітнього Дня прав людини в Українській ЗОШ І-ІІІ ст.№ 12 проведено Тиждень правових знань (05.12.16 - 12.12.16).

Згідно плану, відбулась виставка дитячих малюнків «Світ права очима дітей», в якій прийняли участь учні 1 – 6 класів та книжкова виставка «Мої права у літературі», яку організувала шкільний бібліотекар Каракай Т.М.

07.12.16 учитель правознавства Саліванова М.В. провела урок в 10 класі за темою «Діти: злочин і кара», де учні згадали поняття «правопорушення», «злочин», «юридична відповідальність». Познайомились із настанням відповідальності за правопорушення, скоєні неповнолітніми.

08.12.16 класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години  даної тематики. Так, в 9-Б кл.(кл. керівник Гапоненко О.В.) учні пригадали відомі їм права й обов’язки людини.

В 6-Б кл. класним керівником Рижаковою О.В. проведено конкурс малюнків на тему «Мої права».

Класний керівник 9-А кл. Саліванова М.В. обговорила з учнями питання з теми «Права людини: історія і сучасність», де учні пригадали відомі їм з історії документи з прав людини, Конституції та збірники законів.

В 10 кл. проведено годину спілкування за темою «Знай свої права та обов’язки». Під час підсумкової дискусії учні вирішили попрацювати над створенням проекту правил шкільного життя, девізом якого став вислів Василя Стуса: « Знання ваших прав – ваша сила»

Вчитель правознавства Саліванова М.В. в 9-А кл. провела урок права з теми «Демократія й особистість», де учні ознайомились із поняттям «демократія», правом громадян на участь у житті демократичної держави(конституційне право).

Переглядів: 188 | Додав: School12 | Теги: ЗОШ №12, ЗОШ №12 м. Українськ, Українськ | Рейтинг: 0.0/0