Головна » 2017 » Лютий » 15 » ІНФОРМАЦІЯ Про заходи у зв’язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2017 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

28 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Так закінчилася рядянсько-афганська війна (1979-1989), яка тривала більше ніж дев’ять років.

У зв’язку з вищезазначеною датою у школі пройшли заходи:

• політхвилинки для дітей 1-4 класів за темою «Ти – вічний біль, Афганістан»;

• години спілкування за темою «Ціна чужої війни» для учнів 5-6 класів. На чолі з класними керівниками діти зібрали фотоматеріали та провели фотовиставку «Наші земляки – афганці»;

• урок- реквієм «Військову форму одягли сини» пройшов у 7 класі;

• для учнів 8-9 класів пройшов усний журнал «Ціна чужої війни»;

• учні 10-11 класів підготували прес-конференцію «Ті спогади, то вічний біль».

Учні нашої школи прийняли активну участь у концерті, який було організовано Будинком творчості для воїнів-інтернаціоналістів нашого міста.

Переглядів: 71 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0