Головна » 2017 » Січень » 27 » ІНФОРМАЦІЯ про вшанування пам’яті Героїв Крут
15:49
ІНФОРМАЦІЯ про вшанування пам’яті Героїв Крут

ІНФОРМАЦІЯ  

про вшанування пам’яті Героїв Крут

в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

     На вшанування пам'яті Героїв Крут у школі відбувся цикл  тематичних, історично-інформаційних заходів та книжкова виставка: «Крути – наша слава, наша історія».  На лінійці 23.01.2017 педагогом-організатором Некрасовою Н.М. було оголошено про проведення заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Крут. Лекторська група у складі учнів 10 класу підготувала історичний матеріал про події, які відбулися 16 (29) січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина.  Учні  хвилиною мовчання вшанували пам'ять про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, що стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

26.01.2017 пройшли самі заходи, зокрема, в 5-6 класах відбулися години пам’яті на тему «Тут юнь прекрасна і свята встелила землю в мить єдину…» , у 7-8 класах пройшла історична година «Квіти у полі, там де Крути», 9-і класи підготували усний журнал «Пам'ять про Героїв Крут не завмирає», учні 11 класу на своєму заході «Пам'ять про героїв Крут житиме вічно», яка пройшла у формі дискусії,  обговорили події  29 січня 1918 року. Кожен з учнів висловив власну думку щодо цих подій.  Також класні керівники надали можливість учням продивитися відеоролики: «Пам’яті Героїв Крут  присвячується», «Вшануймо пам'ять Героїв Крут»

    Дата 29 січня 1918 року увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України. Героїчний бій на залізничній станції Крути під селищем Крути - це жертовність молодих патріотів - українських вояків, студентів і гімназистів. «Понад все вони любили свій коханий край», - писав про крутянців Павло Тичина. Тому метою виховних заходів, які відбулися у школі, стало не тільки вшанування пам’яті студентської молоді, яка віддала життя за Україну, а виховання почуття глибокої поваги до історії України, гордості за наш народ, відчуття свідомого громадянина своєї держави.

Інформацію підготувала Л.А.Літвінова, заступник директора з ВР

 

 

Переглядів: 158 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar