20.09.2017

Головна » 2017 » Січень » 20 » ІНФОРМАЦІЯ про відзначення Дня Соборності України
ІНФОРМАЦІЯ про відзначення Дня Соборності України

19.01.2017 у школі пройшли заходи, присвячені Дню Соборності України різні за формою.

Заходи були спрямовані за виховання почуття патріотизму, гідності, любові до рідного краю, свого народу. Діти були ознайомлені з історією виникнення цього свята, ознайомлені з законодавчими документами, а саме Актом Злуки УНР і ЗУНР. На виховних заходах було переглянуто документальний фільм «Події 1919 року», відеоролик «Злука УНР і ЗУНР. Історичні постаті». Слід відмітити і родзинки виховних заходів:

• У 5-А класі пройшла година спілкування на тему «День Соборності України», на якій було виконане творче завдання «Справедливий правитель», де діти змогли вдягнути на себе різні рольові маски, як добродія, так і лихої людини. Активну участь прийняли Тремба Єлизавета, Гапоненко Надія, Скворцов Артем та Галинська Анастасія.
  • Діти 5-Б класу проявили свої таланти у виразному читанні віршів про Україну. Виховна година пройшла під темою «Україна – єдина держава». Класний керівник Крбець О.О. підготували презентацію про видатних людей України ХХ століття.у кінці заняття діти згадали про нову традицію мешканців нашої столиці: кожен рік у цей деньна мості в Києві розтягують прапор, як символ з’єднання УНР і ЗУНР.
  • У 6-их класах пройшов усний журнал. Слід відмітити гарну підготовку Платоничева П., Кравченко К., Адамчук П., Єрмакова К. та Олєйникова Є.
  • У 9-их класах пройшла інтегрована гра-вікторина «Любіть Україну». Вікторина містила 5 завдань: 1 сторінка - історична, 2 - географічна, 3 -  народознавча, 4 - літературна, 5 – асоціативна. Учні показали гарний рівень підготовки. Перемогла дружба
  • В 11 класі відбувся виступ лекторської групи за темою «Сторінки історії Соборності». Цікавий матеріал підготували Цхададзе У. та Інодіна І. Наприкінці заняття діти утворили «живий ланцюг» , уявивши ,як між Києвом і Львовом, коли 21 січня 1990 року тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки.
  • До Дня Соборності України  у 10 класі проведено виховну годину на тему «Патріотизм - нагальнапотреба України й кожного українця».У ході дискусії
    учні з’ясовували, що таке патріотизм та які риси характеру притаманні справжньому українському патріоту. Інтерактивна вправа «7 сходинок» допомогла  визначити складові характеру патріота своєї держави:

П - повага до традицій українців,

А - альтруїзм,

Т - толерантність,