Головна » 2017 » Листопад » 13 » Інформація про проведення виховної години в 6-А та 6-Б класах
Інформація про проведення виховної години в 6-А та 6-Б класах

Тема: Азбука моральних заповідей «Сила людської волі - безмежна»

Форма проведення: діалог «за круглим столом»

Мета: допомогти учням усвідомити, що однією з головних рис характеру людини є сила волі, пояснити лексичне значення поняття «воля» та її складових,виховувати наполегливість, працьовитість, риси вольової людини.

На організаційному засіданні класи були поділені на певні групи: банкіри, інтелектуали, актори, ерудити. Кожна з них виконувала певне завдання. Так банкіри цікавились, чим важлива та корисна тема сьогоднішньої розмови. А банк ідей містить цю інформацію. Інтелектуали надали інформаційне повідомлення «Людина та її поведінка». Актори зачитували різні життєві ситуації, а учні, прослухавши їх, доводили, в чому проявляється моральне обличчя особистості. Ерудити провели «Хвилинка ерудиції» - треба було назвати вічні цінності та антиподи моралі. Потім вчитель запропонувала вивести «Формулу вольової людини». А наприкінці заняття провели гру – тест, де треба було вибрати з переліку якостей ті, які учень хоче виробити в собі.

Найактивніші учні: Теницька Х., Платоничев П., Кравченко К., Покинтелиця Д., Єрмакова К., Сухорукова А., Скворцов А., Дяченко Б.

Переглядів: 80 | Додав: School12 | Рейтинг: 4.0/2