20.09.2017

Головна » 2016 » Листопад » 15 » Інформація про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху
Інформація про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху

У шкоді з 7 по 14 листопада проходив Тиждень з  безпеки дорожнього руху згідно розробленого плану.  Таким чином були задіяні всі класні колективи на чолі з класоводами та класними керівниками.

10.11 відзначився в нашій школі, як єдиний день з безпеки дорожнього руху. У цей день по класам пройшли різноманітні за формою проведення заходи: виховні години, години спілкування, практичні тренування, подорожі у країну дорожніх знаків, вікторини, ігри. Цікаво пройшов захід на тему «Молоде покоління – за безпеку руху!» у 9-Б класі (класний керівник Гапоненко О.В.) Діти були об’єднані у групи, кожна з яких захищала свій проект «Безпека над усе!». При підведенні підсумків учням було запропоновано вирішити проблемні ситуації, які можуть виникнути між водіями та пішоходами.

Протягом тижня були оновлені у кабінетах  куточки з безпеки дорожнього руху, серед учнів 1-4 класів відбувся конкурс на кращий малюнок та макет. Таким чином найкращі малюнки та макети приймуть участь у міському конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»: Мєркаєв Ю. (1А клас) Сіганов Д. (1-А), Зайцева В. (1-А),  Федорренко О. (1-Б), Зайцева А.  (2-А), Шумакова П. (1-Б), Гоголенко А. (4-Б), Родяков Д. (3-Б), Михайлов І. (2-Б), Меркаєва І, Хвостова А., Сосницька Т. – учні 9-Б класу.

Серед учнів 5-11 класів проведено конкурс стіннівок під гаслом «Правила дорожнього руху знай та виконуй!». Кращими стали роботи учнів 6-А класу Бикової Д., групи учнів 7 класу.  Скуратовська Д., учениця 10 класу, підготувала презентацію «Знай та поважай правила дорожнього руху».

Також питання з безпеки дорожнього руху класні керівники включили до порядку денного класних батьківських зборів.  Батьки з зацікавленістю прослухали невелику лекцію шкільного психолога Доренської Н.В. на тему «Як впливає на стан дитячо-транспортного травматизму поведінка дорослих на дорозі»

Переглядів: 125 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »