Понеділок
23.10.2017

Головна » 2017 » Вересень » 26 » «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»
«ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»

З 22 по 24 вересня 2017 року у місті Святогірськ відбулась обласна підсумкова конференція «Екологічними стежками рідної України» в межах заходів щодо пропаганди охорони навколишнього середовища на тему «Екологічними стежками рідної України».

22 вересня до обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» приїхали діти з Маріуполя, Покровська, Краматорська, Торецька, Дружківки, Костянтинівки, Українська, Бахмута, Лимана, Слов'янська, Нікольського, Мангушського, Костянтинівського, Бахмутського, Слов¢янського, Ясинуватського, Покровського районів – всього 300 дітей Донецької області.

23 вересня відбулося урочисте відкриття. Дітей вітали почесні гості: директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Оксенчук Надія Володимирівна; представники регіональних ландшафтних парків «Краматорський», «Клебан-Бик» та національного природного парку «Меотида». Після урочистого відкриття діти розійшлися захищати свої звіти на локаціях:

- «Навколишнє природне середовище, збереження та моніторинг рослинного різноманіття»;

- «Вивчення та охорона тваринного світу»;

- «Перспективи, можливості та ресурси екотуризму»;

- «Етнокультурні регіональні особливості України»;

- «Проблеми збереження навколишнього середовища, екологія та здоров’я».

За підсумками роботи визначилися переможці локацій:

- Часовоярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 з роботою «Збереження та моніторинг рослинного різноманіття Закарпатської та Донецької областей»;

- Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів з роботою «Порівняльна характеристика тваринного світу Закарпаття та Донеччини»;

- Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 з роботою «Екологічна стежка «Знай, люби, бережи»;

- Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів з роботою «Дай же, Боже!»;

- ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33 м. Краматорськ з роботою «Біосферний заповідник «Асканія-Нова».

24 вересня юні учасники конференції попрямували додому.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень у еколого-краєзнавчому напрямку.

Переглядів: 40 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »