Головна » 2017 » Червень » 12 » Екологічними стежками
Екологічними стежками

Екологічне виховання підростаючого покоління сьогодні стає нагальною потребою суспільства. Причини та наслідки негативних екологічних ситуацій, можливість і необхідність подолання екологічної кризи — ці питання є обов’язковою складовою екологічної освіти. Знання з екології сприяють формуванню в молоді дбайливого ставлення до природи, розвитку екологічної культури. Екологічні проблеми сучасності вимагають від системи освіти приділяти більше уваги формуванню екологічної свідомості, розуміння навколишнього світу й місця людини в ньому.

В школі стартував освітньо-виховний захід «Екологічними стежками рідної України», який проводиться під егідою департаменту освіти і науки й департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Конкурс має екологічне та краєзнавче спрямування та є першим етапом участі в заходах щодо пропаганди охорони навколишнього середовища на тему: «Екологічними стежками рідної України». Метою цього заходу є пропаганда охорони навколишнього середовища, розвиток в учнівської та студентської молоді екологічної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв, традицій і культурних цінностей, формування сучасного світогляду з питань збереження природи, залучення суспільства та громадськості до планування та реалізації заходів щодо збереження природних та краєзнавчих багатств країни.

Робота на конкурс «Екологічними стежками»

Сайт конкурсу

Переглядів: 131 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0