Головна » 2016 » Жовтень » 15 » День захисника України в школі
День захисника України в школі

З 10 по 13 жовтня 2016 року у школі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

13 жовтня 2016 року в учні та вчителі школи тематичними уроками відзначили День захисника України:  «В єдності наша сила», «Мужність і відвага крізь покоління», «Волонтер - мирний воїн», «Ми нащадки козацького роду». Учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії. Для учнів 10 класу проведено урок  прес-конференція до Дня захисника. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни. Учні 3 Б класу мали змогу поспілкуватися із гостем свята та подякувати за глибокий патріотизм, стійкість, витримку.

Актуальність проведення таких заходів очевидна, адже День захисника України уособлюється у таких поняттях, як «Вітчизна», «Батьківщина», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її.

Переглядів: 178 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0