Головна » 2017 » Березень » 14 » День українського добровольця
День українського добровольця

День українського добровольця - свято, що відзначається в Україні 14 березня.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

За відповідну постанову №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

Так у школі пройшли заходи, спрямовані на виховання в учнів почуття гідності, любові до рідного краю, патріотизму: тематичні п’ятихвилинки «Стань добровольцем», «Добровольці…», години спілкування «Роль добровольчого руху в Україні», «Ми можемо і допоможемо!» Класні керівники та класоводи познайомили учнів з Постановою Верховної Ради №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця». На заходи були запрошені представники громадськості. Діти переглянули відео «Не твоя війна», «Фото героїв АТО», «Їх подвиг врятував країну», підготували виставку малюнків «Стань добровольцем». Крім того торкнулися питання волонтерського руху в Україні.

Переглядів: 88 | Додав: School12 | Теги: Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, м. Українськ | Рейтинг: 0.0/0