Неділя, 16.12.2018, 00:49Вітаю Вас Гість
Кошик
«  Грудень 2017  »

День святого Миколая

Зі святом! Сьогодні дітям пощастило, адже 19 грудня стало для них чарівним. Наші старшокласники підготували разом з Ковтун Тетяною Володимирівною театральну виставу до Святого Миколая "Світ казки". Святий Миколай (Черних Євгеній) наголосив, що всі хто отримали солодкі подарунки - це є чемні і слухняні діти, які Бога поважають й про людей не забувають. Він врятував свято і допоміг Діанці - бідній дівчинці, яка мріяла отримати чарівні фарби, щоб розмалювати весь світ, отримати свій подарунок.
Сюжет вистави дуже цікавий, діти дивилися не дихаючи, грали і танцювали з героями, відповідали на питання Баби Яги.
Відкривали казку - квіточки (Подтьосова Ксенія та Хвостова Юлія). Чарівна казка (Шевелева Ілона) взмахнула своєю чарівною паличкою і іграшки в магазині ожили. Проблема в тому, що добру фею Снігова Королева перетворила на злу, і та продавала іграшки від Святого Миколая, а мала безкоштовно віддавати дітям. Іграшки вирішили допомогти українським дітям отримати подарунки і вирушили шукати Святого Миколая, щоб усе йому розповісти. Снігова королева, чорна кішка та розбійники майже впіймали героїв, але Казка з дітьми покликали Святого Миколая і вся нечисть зі свята зникла. Із Святим Миколаєм у зал увійшли янголята, які побажали дітям гарно вчитися, мати хорошу поведінку, поважати батьків.
Закінчилася вистава дуже чутливою піснею "Святий Миколай" у виконання ансамблю "Мелодія" і героїв.

Переглядів: 84 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0