Головна » 2018 » Січень » 19 » День Соборності України
День Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів: виховна година "Людської пам'яті свіча хай запалає, коли життя знов набирає силу", 8 клас

виховна година в 1-Б класі " Україна єдина країна"

в 5 А класі було проведено годину спілкування «Співаєм славу тій події і тепер»

в 6-А та 6-Б класах свято «Соборна Україна – одвічна мрія народу». Учні 6-их класів провели невеличке свято, присвячене Дню Соборності України. На початку заходу діти заспівали гімн України, урочисто розповіли вірші про любов до Батьківщини, далі пригадали історію виникнення свята. Ведучі розповіли, за що боровся народ України протягом існування держави. До свята учні виготовили проект «Україна – найкраща країна!» та захистили його.

урочиста лінійка до дня Соборності України

Переглядів: 133 | Додав: School12 | Рейтинг: 4.5/2