Головна » 2017 » Січень » 27 » «День пам’яті героїв Крут» виховна години в 5-Б класі.
«День пам’яті героїв Крут» виховна години в 5-Б класі.

Інформація про проведення виховної години в 5-Б класі,

присвяченої пам’яті героїв Крут

Класний керівник: Кобець О.О.

26.01. була проведена година спілкування «29 січня – День пам’яті героїв Крут. Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути, і ту гарячу кров святу повік Вкраїні не забути».

Мета: допомогти учням зрозуміти сенс людського життя; виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого, в дусі національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ.

Обладнання: комп’ютерна презентація.

В ході проведення виховного заходу вчитель розповіла історичну довідку бою під Крутами, демонструючи деякі факти в комп’ютерній презентації. Учні розповіли вірші, присвячені цій темі. Переглянули фрагмент фільму «Невідома Україна»,   фільм 91 «Лист без конверта» - 12хв.32 сек.

Розглянули, які існують пам’ятники, знищеним студентам-героям. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Найактивніші учні класу: Платоничев П., Середенко К., Теницька Х., Адамчук П., Сухорукова А.

Переглядів: 252 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0