Субота
25.11.2017

Головна » 2017 » Лютий » 20 » День Героїв Небесної Сотні
День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Відзначаючи День Героїв київської Майдану, напередодні Дня пам’яті у школі на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час революції гідності, були проведені наступні заходи:

• Інформаційні хвилинки для учнів початкової школи «День вшанування Героїв Небесної сотні»;
  • Виставка малюнків «Квіти на честь Героїв Небесної сотні»;
  • Бесіда-розповідь «Герої не вмирають»;
  • Усний журнал «Пам’яті героїв Небесної сотні»;
  • Виховна година «Герої не вмирають»;
  • Година пам’яті «Вшануймо пам'ять Героїв Небесної сотні»;
  • Книжково-журнальна та фотовиставка « «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…»;
  • Перегляд відеороликів та відео кліпів «Герої не вмирають», «Подай руку Україні», прослуховування пісні «Плине кача», «Мамо, не плач».

20 лютого органами учнівського самоврядування була підготовлена і проведена лінійка-реквієм, приурочена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Школярі зібралися, щоб в скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Переглядів: 86 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »