Субота
25.11.2017

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » День Добра
День Добра

Коли твориш добро, сам переповнюєшся

радісним задоволенням і виправданою

гордістю, яка супроводжує чисту совість

М. Монтень

Великою моральною силою, що ушляхетнює людину, є вміння робити добро, вміння співпереживати чужій біді, любити людей. Адже навколо нас знаходяться ті, хто потребує допомоги, піклування, уваги, щиросердності. Саме цьому питанню були присвячені виховні години, які пройшли для учнів 1-11 класів 19.10.2017, приурочені Дню добра в Україні. На своїх заходах діти познайомилися з волонтерським рухом, з роллю благодійних фондів та їх роботою, особливо значимою для онкохворих дітей.

Класний керівник Ковтун Т.В. підготувала для своїх вихованців цікаву презентацію «Дитячий центр «Казковий світ». Діти 6-А класу змогли через свої малюнки наприкінці виховної години показати свою підтримку хворим дітям. У 10 класі учні, об’єднавшись у дві групи висловили свої побажання онкохворим дітям шляхом виготовлення плакатів-побажань. П’ятикласники пройшли тестування «Чи добра ти людина». Тест показав, що байдужих до чужого горя серед учнів 5-их класів нема. У 2-Б класі урок Доброти пройшов під девізом: «Той, хто творить добро, творить саме життя». Юрчак С.Ю. намагалася вчила дітей , що «робити добро треба не тільки тоді, коли тебе бачать люди». Взагалі. класоводи початкових класів на своєму заході вчили дітей доброті на творах відомого педагога В.Сухомлинського. 2-А клас (класовод Голік Т.В.) підготував захід на тему «На зустріч мрії». Діти разом з батьками підготували театралізовану міні-виставу для онкохворих дітей «Малюк і Карлсон», інсценування вірша «Ходить гарбуз по городу». Колективним малюванням янголятка – оберега закінчився цей цікавий урок Добра.

Взагалі, усі класні колективи пройнялися питанням волонтерського руху та допомоги хворим дітям. Байдужими не залишився ніхто!

Переглядів: 41 | Додав: School12 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »