Акція «Чиполінки на підвіконні»

Взимку люди часто хворіють, в організмі закінчується запас вітамінів. У цей період потрібно побільше їсти цибулі та часнику. Щоб убити бактерії в роті, досить пожувати цибулю протягом 3 хвилин. Цибуля є чудовим профілактичним засобом від грипу, нежитю, запалення горла, допомагає під час кашлю. Саме тому зараз в школі проходить акція «Чиполінки на підвіконні». Учні гуртка "ЮНІ ЕКОЛОГИ" провели агітацію до цієї акції серед молодших класів.

Переглядів: 179 | Додав: School12 | Теги: «Чиполінки на підвіконні», Українська ЗОШ №12 | Рейтинг: 5.0/3