Візитівка школи

 

 

 

 

 

Візитівка школи

ГРА "СОНЯШНИК"

Реєстрація учасників у грі - з 01.09.2018 р. до 31.01.2019 р. Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації («Реєстрація учасників»).

Розмір оргвнеску за участь у грі становить:

... Читати далі »

Участь у проектах

Інформація щодо участі в проектах у 2018 році можна переглянути та завантажити усім бажаючим!

Різдвяні листівки
 Наша школа отримала Різдвяні листівки з Америки (Массачусетс) та з Тайваня (Юаньлінь). Вони таки яскраві!
 Діти старались! Було дуже приємно та дуже цікаво нашим учням читати привітання з Різдвом англійською мовою (та не тільки вітання :), а й ще листи від учнів з цих країн.
 Хочемо ще! 
 Шкода, що наші Різдвяні листівочки не всі отримали до 25.12., тільки Румунія.

... Читати далі »
Останній день наших мандрівників!

   Дякуємо організаторам інформаційно-просвітницького центру "Екологічна варта" за таку цікаву й пізнавальну пригоду!!!

... Читати далі »
Екологічними стежками рідної України

  23 грудня варти "Незабудки", "Природознавці", "Екохвиля" та "Краплинки", учасники програми "Екологічними стежками рідної України" за програмою "Природна та культурна спадщина Черкащини" відвідали краєзнавчий музей с. Виграїв.
   Також відбувся тренінг "Енергоефективна країна майбутнього", під час якого учасники розглянули енергозбереження з погляду розвитку енергетики та впливу на екологію України.
Завершився вечір чудовою, креативною, позитивною інтерактивною вечіркою "Українські звичаї та обряди" та традиційним обговоренням прожитого дня за чашкою смачного фіточаю.

... Читати далі »
Екологічними стежками рідної України

  22 грудня,  другого дня програми "Екологічними стежками рідної України" за маршрутом "Природна та культурна спадщина Черкащини", вартівці Інформаційно-просвітницького центру "Екологічна варта" здійснили екскурсійну подорож до міста Канева. Піднялись на "Тарасову гору", порахувавши сходинки, відвідали Шевченківський національний заповідник та полюбувались казковими краєвидами Канівського природного заповідника.
  Повернувшись, діти поділились своїми яскравими та незабутніми враженнями зі "щоденником мандрівника" та із друзями за чашкою смачного корисного фіточаю.

... Читати далі »
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 23 24 »