«Молодь обирає здоров'я».

29 березня 2016 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове було проведено міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь  обирає  здоров'я».

У фестивалі взяли участь команди Селидівської загальноосвітньої гімназії, збірна команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 та №13  м.Українськ, команда Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №19. 

Основною метою фестивалю-конкурсу є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед діте ... Читати далі »

ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИКІВ

23 березня 2016 року відбувся міський етап ХХІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (ДЮП) на базі Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове. У фестивалі взяли участь команди Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, збірна команда Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 та Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 та команда Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №18. 

... Читати далі »

Твій друг – безпечний рух

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, то всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири.  Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Саме, щоб навчити дітей захистити себе на дорозі, в школі проводяться Тиждень безпеки дорожнього руху, виховні години, бесіди. Ці заходи  націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Руху правила єдині,
Їх повинн ... Читати далі »

Шевченківські дні в школі

Живе Кобзар у пам’яті народу, 

Живуть його слова, і мрії, і думки. 

Хоч зазнавав великі перешкоди, 

Та спадщина його сягла в віки...

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали ча ... Читати далі »

З 8 Березня!

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!

Це для вас с ... Читати далі »

Наші зірочки

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2015 № 1293 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році», на виконання річного плану роботи департаменту освіти і науки, цільової програми роботи з обдарованою молоддю «Надія Донеччини – гордість України», з метою виявлення обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві у лютому відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

... Читати далі »

Знову до школи!

З 11.02.2016

відновлюються навчальні заняття в ЗОШ№12

Просимо батьків або осіб, що їх замінюють, посилити контроль за станом здоров’я дітей та у випадку проявів захворювання не відвідувати навчальний заклад, негайно звернутися до лікаря.

Увага!Карантин!

З метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, згідно наказу відділу освіти міської ради "Про тимчасове призупинення навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міської ради" навчально-виховний процес в школі з  12.01  призупинено до собливого розпорядження.

Вітаємо!

Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Дружби, радості і сміху,
Нових знань, сил, успіху,
архів новин

Архів новин за 2014-2015 н.р

« 1 2 ... 22 23 24