«Чисте подвір’я»

Щотижня, в ЗОШ № 12 проводиться операція «Чисте подвір’я». Учні 5-11 класів прибирають шкільний двір та прилеглу територію, а також територію стадіону. Працюють всі наполегливо,  з натхненням, тому що «самому приємно йти до школи по чистому подвір’ю».

 

 

Міський конкурс інсценованої пісні «За нашу свободу»

6 травня 2016 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове було проведено міський конкурс інсценованої пісні «За нашу свободу», присвячений 71-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні.  У заході взяли участь переможці зональних етапів: команди Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 та збірна команда Українських ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 та №13

Учні проникливо співали та і ... Читати далі »

Лідер року-2016

29 квітня 2016 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) м. Селидове пройшов міський конкурс «Лідер року-2016» для лідерів учнівського самоврядування Селидівських загальноосвітніх шкіл № 1, 2, 6, Селидівської загальноосвітньої гімназії та Українських загальноосвітніх шкіл № 12, 13. 

Учасники змагалися у чотирьох конкурсних випробуваннях: представляли себе (візитка «Я – лідер») та тезиси «Місто майбутнього. Я – міський голова», захищали проекти у напрямку національно-патріотичного виховання, а також мали можливість проявити свої організаторські здібності, граючи із вболівальниками. ... Читати далі »

З Великодніми святами!

У світле свято Воскресіння Христового прийміть найщиріші вітання!

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл,
чисті, як Великодній рушник,  веселі, як українські писанки.
... Читати далі »

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 29 квітня у ЗОШ №12 відбувся  День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Перед першим уроком проведено інструктивний збір представників 1-11 класів, поставлено завдання щодо дій, передбачених планом Дня ЦЗ, роздано форми рапортів.

... Читати далі »

Клуб Веселих та Кмітливих

12 квітня 2016 р. в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради пройшов весняний розважальний захід – Клуб Веселих та Кмітливих.

Проведення КВК стало традиційним для школи. Програма КВК була різноманітною та цікавою. Всі присутні із задоволенням подивилися виступи команд: 8А – «Березневі коти»,  8Б – «Щось з чимось»  і 9 – «Ромашки». Тема "Краще сміх ніж сльози".

... Читати далі »

Охорона праці

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально - профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини в процесі трудової діяльності (згідно закону України «Про охорону праці»).

Головне для кожної людини – її безпека і здоров’я.

... Читати далі »

8 Б клас «Пожежі. Дії учнів під час виникнення пожеж»

У 8-Б класі пройшов виховний захід присвячений  тижню безпеки життєдіяльності за темою «Пожежі. Дії учнів під час виникнення пожеж»

Мета заходу (тренінгу ) навчити користуватися засобами пожежогасіння та відповідально ставитися до забезпечення ними  безпеки власного житла;засвоїти правила пожежної безпеки.

... Читати далі »

ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на весняні канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

  1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Будь обережним при переході трамвайних та залізничних колій. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
  2. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
  3. < ... Читати далі »
Тиждень дитячої книги

Згідно з річним планом роботи відділу освіти та з метою виявлення кращих читачів, їх відношення до книги, розвитку творчого потенціалу дитини в школі з 21.03 по 28.03 2016 року пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги. Завдяки Федоренко Л.Г., шкільному бібліотекарю, тиждень пройшов цікаво й насичено. До проведення заходів були також залучені працівники міської дитячої бібліотеки. Серед учнів молодших класів класоводи провели вікторину «Сторінками дитячих книжок»; подорож – змагання «У цікавому світі читання» пройшло у 5б класі, поетична вітальня працювала у 10 класі,  диспут за темою «Шевченкове свято» у 7б класі. Учні 8а та 8б класів провели заочну мандрівку «Пам’ятники літературним героям». Оформили альбом, продивились фільм  «Пам’ятники про книгу».  Урок доброти «Ми й на ... Читати далі »

« 1 2 ... 21 22 23 24 »