Пам'ятаємо, перемагаємо!

«ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

Головним підсумком роботи вихованців гуртків декоративно-прикладної творчості є їхня участь у обласному турі Всеукраїнського конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Цей конкурс проходить вже багато років поспіль з метою успадкування духовних надбань українського народу, формування особистісних рис громадянина України.

Цього року обласний етап проходив в м. Словянську. В ньому взяли участь і 13 вихованців гуртків «Папірус» (кер. А.О.Немченко), «Попелюшка» (кер. О.О.Леоньєва), «Приро ... Читати далі »

ДО УВАГИ!

Згідно розпорядження Селидівського міського голови №53-вр від 19.04.2017 “Про тимчасове призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Селидівської міської ради”, з метою попередження захворюваності серед дітей шкільного віку, навчально-виховний процес буде призупинено з 20 по 26 квітня 2017 року.

27.04 - уроки за розкладом ІI тижня

«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей»

Завдання дорослих, вчителів і батьків – користуючись природною допитливістю дітей, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а вести ґрунтовну, цікаву, пояснювальну роботу.

Тому «Тиждень знань з основ б ... Читати далі »

З Великоднем!

Про закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації

Навчальні заняття  в 2016 – 2017 н.р. завершуються 26 травня 2017.

Свято «Останнього дзвоника» - 26 травня 2017 р.

Проведення Державної підсумкової атестації:

семінар заступників директорів з виховної роботи

21 березня 2017 року відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи, що проходив на базі Української ЗОШ І – ІІІ ступенів №12. Тема семінару:«Здоров’язбережувальний освітній простір: досвід, інновації, творчість».

Семінар розпочався вчасно, о 9.00 . Учасників семінару привітали діти, які розкрили напрямки роботи педагогічного колективу, представили візитку школи. В музичному ... Читати далі »

«Олімпійське лелеченя»

Сьомий рік поспіль, за ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя»/ Він проходить з початку навчального року серед дітей віком 12-14 років учнів загальноосвітніх шкіл. Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що в свою чергу, забезпечує поліпшення здоров’я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

... Читати далі »

ДЮП 2017

17 березня 2017 року в БТДЮ м. Селидове пройшов фестиваль "Дружин юних пожежних". Атмосфера була дуже легкою, не напруженою. Усі команди, які прийняли участь були підготовлені дуже гарно.Зі сцени лунали пісні, були смішні моменти та навпаки розмови про серйозне. Дуже професійний танець виконали дівчата - вогники з ЗОШ №1. Якщо б було три перших місця усі команди їх посіли би. Але жюрі обирали за положенням, адже команда яка зайняла І місце поїде на область. ІІІ місце посіла команда ЗОШ №19, ІІ місце зайняла команда ЗОШ №1, і І місце віддали команді ЗОШ №12. Також усім командам вручили солодкі і смачні призи. Ми вітаємо усіх з гарним виступом.

... Читати далі »

Виховної години до Дня українського добровольця в 5-А та 5-Б класі

13.03 була проведена виховна година «Маленьке місто великих людей», присвячена Дню українського добровольця.

Мета: дослідити проблему морального вибору людини; вчити вести дискусію, висловлювати свої думки, почуття, спостереження; сприяти формуванню християнської моралі; виховувати почуття патріотизму.

... Читати далі »

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 23 24 »