Уроки пам'яті

26.10.17 та 27.10.17 учителем історії Салівановою М.В. в рамках відзначення 73 річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників проведено уроки пам'яті у 11 та 5-А класі відповідно.
Учні 11 класу ознайомились із хронологією подій, які здійснили докорінний перелом у ході Другої світової війни та поклали початок визволенню України. Також під час роботи з картою(настінною та в підручнику) прослідкували шлях просування Радянської армії під час контрнаступів та визволення населених пунктів України. Учні склали хронологічний ланцюжок подій, працювали в парах. Наприкінці уроку вшанували память загиблих визволителів.
З учнями 5-А кл. проведено урок за темою "Визволення України від фашистських загарбників". Учні ознайомились із основними подіями визвольного періоду Дрігої світової війни, переглянули відеоролик & ... Читати далі »

День Добра

Коли твориш добро, сам переповнюєшся

радісним задоволенням і виправданою

гордістю, яка супроводжує чисту совість

... Читати далі »

Буктрейлер "Байки" Глібова Л.І.

Фестиваль "Шукай краси, добра шукай!" присвяченого 190-річчю від дня народження Л.І.Глібова.

 

З Днем вчителя!

Шановні вчителі!

Ви даруєте дітям частинку душі,

Допомогти ви завжди їм готові,

Для вас - теплота цих радісних рядків

І щирість кожного слова: ... Читати далі »

«ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»

З 22 по 24 вересня 2017 року у місті Святогірськ відбулась обласна підсумкова конференція «Екологічними стежками рідної України» в межах заходів щодо пропаганди охорони навколишнього середовища на тему «Екологічними стежками рідної України».

22 вересня до обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» приїхали діти з Маріуполя, Покровська, Краматорська, Торецька, Дружківки, Костянтинівки, Українська, Бахмута, Лимана, Слов'янська, Нікольського, Мангушського, Костянтинівського, Бахмутського, ... Читати далі »

про проведені заходи до Міжнародного дня без автомобілів

21.09.2017 у школі відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню без автомобілів. Метою виховних заходів стало:

1) повторення правил дорожнього руху;

2) повторення правил безпечної їзди на велосипедах;

... Читати далі »

Виставка «Мій домашній улюбленець» (+фотозвіт)

15.09.2017 в школі пройшла виставка «Мій домашній улюбленець». Коти та собаки, кролики, черепашки, папужки, канарки, хом'яки і щури основні учасники виставки. Кумедні, ласкаві, добрі, деколи перелякані, вони намагалися сподобатися всім, хто завітав на шкільне подвір’я, де  облаштували місця для учасників виставки.  Учні розповідали про своїх тваринок, про правила та секрети догляду за нами. Позитивні емоції, гарний настрій – результат спілкування із домашніми тваринками.

ФОТОЗВІТ

Олімпійський тиждень (+фотозвіт)

ПЛАН

проведення ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ

в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

... Читати далі »

1 вересня - "День знань" (фотозвіт)

Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

     1 вересня - День Знань, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

    Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. На ... Читати далі »

З Днем Шахтаря!

 Кожну останню неділю серпня в Україні традиційно  вшановують людей, які  своєю самовідданою працею творили  і творять майбутнє нашої країни. Від  щирого вітаємо Вас із  Вашим професійним святом. Споконвіку, завжди  кожен  ставився до цієї праці з особливою шаною та повагою, адже  Ви – це  уособлення енергетичної незалежності та безпеки  цілої держави. У нелегкий  для України час, дорогі шахтарі,  Ви стали справжнім прикладом мужності й  витримки. Кожна  видобута і видана тона “чорного золота “ – це неймовірні  людські зусилля та гордість за почесну професію шахтаря.  Ваша ювелірна майстерність та точність у роботі щодня веде країну шляхом сталого економічного розвитку та прогресу.
Бажаємо Вам плідних трудових звершень, натхн ... Читати далі »

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 23 24 »