Конкурс "Прикрась ялинку"

Найактивніші класи які прийняли участь в конкурсі: 1-Б, 2-А, 2-Б, 4-А, 5-А, 6-А, 11.
Хочеться відмітити, що кожна прикраса - це робота учнів і їх батьків. Хай трішки ще полежать іграшки на виставці, а потім ними прикрасимо нашу головну красуню - ЯЛИНОНЬКУ.

 

... Читати далі »

Ярмарок "Солодощі до чаю"

15.12.- в школі пройшов ярмарок "Солодощі до чаю". Нарешті ми дочекалися цей день. Діти та батьки готувалися два тижні і чекали коли цей яскравий день настане. Наготували багато солодкого, наїлися вдосталь, накричалися, наторгувалися. Першим покупцем стала "Олійник Машенька з 2-Б класу", яка ходила по ярмарці з блискучими очима. Підтримати учнів-торгашів прийшли малі учні школи зі своїми першими мамочками - класними керівниками. Ведучі: Ус Аліна та Шварьова Аліна відкрили ярмарку, потім кожний клас почав закликати своїми виступами купувати саме в їхніх крамничках. Діти не тільки накрили солодкі столи, але й вигадали назви, прикрасили їх та зробили цінники. Усі смаколики було продано. Всі наїлися, і взагалі ми майже не луснули))). Діти з ба ... Читати далі »

Хто багато читає, той багато знає

В нас така країна є,
Там цікаве все живе.
Тетяна Миколаївна там працює,
Всіх нас любить і шанує.
Ця країна загадкова
Нас прийняти всіх готова.
Бо її не забуваєм,
Ми бібліотеку знаєм.
На полицях там уряд
Гарні книжечки стоять,
Для дорослих ... Читати далі »

Учнівська конференція з історії України

  9 грудня 2017 року виповнюється 100 років з часу відкриття першого Курултаю кримськотатарського народу. Ця подія знаменувала підйом кримськотатарського національного руху періоду Революції 1917-1921 років, засвідчила волю до самовизначення та державницькі прагнення кримських татар. Так само, як Українська Народна Республіка, у грудні 1917 – січні 1918 року Крим зазнав збройної агресії більшовиків, які поставили собі з ... Читати далі »

Про відзначення пам’ятних та ювілейних дат у листопаді-грудні 2017 року

На виконання регіональних планів із відзначення пам’ятних та ювілейних дат у листопаді-грудні 2017 року в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись заплановані заходи, проведені вчителем історії Салівановою М.В.

1. Тематичні уроки з історії Укра ... Читати далі »

Лінійка, присвячена Дню Гідності і Свободи

                                                                                                                                                                                                                         

... Читати далі »

Урок фізкультури 6-Б класі.

Урок фізкультури в 6-Б класі. Вчитель Фурсов О.М.

Відзначення 100-річчя Української Революції

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 з квітня по листопад 2017 р. проведено ряд заходів щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників. ... Читати далі »

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 23 24 »