З Різдвом Христовим!

photos1/021.jpg

З Різдвом Христовим! 6 січня вихованці БТДЮ м. Українська, вони ж учні Української ЗОШ І-ІІІ ст. №12, пішли колядувати по місту, точніше до субєктів підприємницької діяльності, господарі яких запросили колядників напередодні і з нетерпінням чекали їхнього виступу. Діти колядували з метою поширення традицій українського народу , також прагнули підтримати розвиток приватних підприємств в нашому місті. 18 учасників, з них 13 виступаючих: Звіздоносець - Кобець Владислава; Козаки - Семенов Микита, Курмаз Олександр, Головченко Юрій; Янголи - Юрченко Діана, Подтьосова Ксенія, Красноруцька Дар я; Пастушки - Галінська Анастасія, Буйволова Поліна; Коза - Солдатенко Карина; Діва Марія - Олійник Варвара; Щира дівчинка - Олійник Марія; Чортеня - Голуб Аліна, 3 керівника: сценарій виступу підготувала - Ковтун Тетяна Володими ... Читати далі »