Осінні канікули

Осінні канікули в 2017-2018 навчальному році почнуться 28 жовтня 2017 року і закінчаться 5 листопада 2017 року.

ПАМ’ЯТКА

для учнів та батьків на осінні канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ ... Читати далі »

Нагородження переможців конкурсу

27 жовтня 2017 року спрівробітниками 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області було організовано нагородження переможців міського Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику та та техногенну безпеку памятними подарунками.

Захід проходив у приміщенні центральної міської бібліотеки для дорослих.

Конкурс було організовано Державною службою з надзвичайних ситуацій за допомоги відділу освіти та культури м.Селидове.

... Читати далі »

Уроки пам'яті

26.10.17 та 27.10.17 учителем історії Салівановою М.В. в рамках відзначення 73 річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників проведено уроки пам'яті у 11 та 5-А класі відповідно.
Учні 11 класу ознайомились із хронологією подій, які здійснили докорінний перелом у ході Другої світової війни та поклали початок визволенню України. Також під час роботи з картою(настінною та в підручнику) прослідкували шлях просування Радянської армії під час контрнаступів та визволення населених пунктів України. Учні склали хронологічний ланцюжок подій, працювали в парах. Наприкінці уроку вшанували память загиблих визволителів.
З учнями 5-А кл. проведено урок за темою "Визволення України від фашистських загарбників". Учні ознайомились із основними подіями визвольного періоду Дрігої світової війни, переглянули відеоролик & ... Читати далі »