Тиждень дитячої книги

Згідно з річним планом роботи відділу освіти та з метою виявлення кращих читачів, їх відношення до книги, розвитку творчого потенціалу дитини в школі з 21.03 по 28.03 2016 року пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги. Завдяки Федоренко Л.Г., шкільному бібліотекарю, тиждень пройшов цікаво й насичено. До проведення заходів були також залучені працівники міської дитячої бібліотеки. Серед учнів молодших класів класоводи провели вікторину «Сторінками дитячих книжок»; подорож – змагання «У цікавому світі читання» пройшло у 5б класі, поетична вітальня працювала у 10 класі,  диспут за темою «Шевченкове свято» у 7б класі. Учні 8а та 8б класів провели заочну мандрівку «Пам’ятники літературним героям». Оформили альбом, продивились фільм  «Пам’ятники про книгу».  Урок доброти «Ми й на ... Читати далі »

«Молодь обирає здоров'я».

29 березня 2016 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове було проведено міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь  обирає  здоров'я».

У фестивалі взяли участь команди Селидівської загальноосвітньої гімназії, збірна команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 та №13  м.Українськ, команда Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №19. 

Основною метою фестивалю-конкурсу є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед діте ... Читати далі »