Понеділок, 16.12.2019, 08:11

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

СТРУКТУРА ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Головною метою школи є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті; створення цілісної моделі виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей; формування морально-духовної життєво-компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

Система виховної роботи в школі розроблена відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» Конвенції ООН про права дитини, статуту навчального закладу. Основними ідеями, які лягли в основу виховної системи школи, є ідея гуманізму, педагогіки співробітництва, загального піклування, формування єдиного виховного простору. В Законі України «Про загальну середню освіту» особлива увага приділяється вихованню громадянина-патріота своєї держави, який готовий до подальшого навчання та трудової діяльності зі своїми політичними переконаннями, формуванню творчої особистості, свідомого відношення до своїх обов’язків; формуванню навичок здорового способу життя.

Завданням освітнього закладу є виховання громадянина – патріота своєї Батьківщини, готового до подальшої освіти і трудової діяльності, з вільними політичними і світоглядними переконаннями; формування творчої особистості учня, свідомого ставлення до обов’язків; виховання поваги до національних цінностей нашого народу; вироблення навичок здорового способу життя; утвердження високих моральних цінностей, збереження повноцінного фізичного розвитку дітей, попередження злочинності. Виховання гармонійно розвиненої особистості, що наділена високими духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями, носія кращих надбань національної та світової культури.

НАПРЯМИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ:

·           громадянське виховання;

·           родинно-сімейне-виховання;

·           військово-патріотичне виховання;

·           трудове виховання;

·           художньо-естетичне виховання;

·           екологічне виховання;

·           формування здорового способу життя;

·           моральне виховання.

План роботи педагога-організатора 2019 -2020 н.р.

План виховної роботи на 2019-2020 н.р.

План роботи учнівського самоврядування на 2019-2020 н.р.

План роботи ШМО класних керівників на 2019-2020 н.р.

Зразок плану з ВР.

Віртуальний квест  "Українськ - Тезка України"

Виховна година "Я маю право!"
Фотозвіт табір
Фотозвіт табір День ввічливості
Фотозвіт табір День квітів
Тиждень безпеки дорожнього руху ООН
ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАСТРОФА – ТРАГЕДІЯ МОГО НАРОДУ

ТИЖДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

Проведення заходу на тему "Видатні сили України в ракетно-космічній галузі»

Виховний захід до Дня Українського Добровольця та 80 років Карпатської України

Виховний захід "Всесвітній день води"

Виховний захід "ЇХ ПРИЙНЯЛО НЕБО, ЛИШИВШИ СПИСКИ"

Виховний захід "ЦІНА ЧУЖОЇ ВІЙНИ: до 30-річчя виводу військ з афганістану"

Звіт про проведення заходів до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Виховний захід " Всіх вітає школа наша з Днем Святого Миколая!"

Виховний захід до дня Голодомору "Пам'ятай свою історію...Пам'ятай про нас!"
Виховний захід "Безпека на дорозі"

Захід по В.О. Сухомлинському

Міжнародний день без автомобілів

Лекція "Культурні заклади України"