Структура та органи управління закладу освіти, кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами.

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Школа працює за навчальними програмами для українських шкіл з вивченням мов національних меншин, затвердженими Міністерством освіти України і розміщеними на офіційному сайті за посиланням   http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html

ПРОЕКТ «Пліч-о-пліч»

Територія обслуговування освітнім навчальним закладом

Обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі

Школа розрахована для навчання 880 осіб в одну зміну. В 2020-2021 навчальному році у школі навчається 448 учнів.

Мова навчання

З 2001 - 2002 н.р. - шкільний поріг переступили першокласники, які першими почали навчати українською мовою.
З 2012 року – школа україномовна

Наказ про зарахуванняучнів до 1-х класів 2020-2021
Режим роботи школи на 2020-2021

Вакантні посади

На даний час вакантних посад немає

Кошторис на 2017 рік частина 1

Кошторис на 2017 рік частина 2

Кошторис на 2018 рік частина 1

Кошторис на 2018 рік частина 2

Кошторис на 2020 рік частина 1

Кошторис на 2020 рік частина 2

Звіт директора школи за 2018-2019 навчальний рік

Звіт директора школи за 2019-2020 навчальний рік

Правила прийому до закладу освіти

До школи приймаються учні, які проживають на закріпленій за закладом території та за бажанням батьків при наявності необхідних документів. До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання. Зарахування дітей до першого класу здійснюється на без конкурсній основі. Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні. У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами

В Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Навчальні плани закладу для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, розроблені на виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про встановлення строку навчання у загальноосвітніх навчальних закладах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку». Діти з фізичними вадами та інвалідністю  забезпечені  безперешкодним доступом до всіх приміщень навчального закладу. Відповідно до  вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» будівля школи обладнана  пандусом

Статут школи.

Учнівське самоврядування, Правила поведінки та обов'язки учнів.

План асигнувань загального фонду бюджету на 2018 рік

План асигнувань загального фонду бюджету на 2020 рік

Рахунок до бюджету на 2020 рік

Звіт про використання доброчинних внесків батьків в 2019 – 2020 навчальному році

Звіт про використання благодійних внесків на потреби за І семестр навчального 2020-2021 рр.

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Звіт денного закладу загальної середньої освіти на початок 2020-2021 навчальго року

Звіт про чисельність та склад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти(ст.на 05 вересня 2020року)

Наказ Затвердження положення про академічну доброчесність

Система якості освіти 31.03.2020

Положення про внутрішню систему, доброчесність.