Результативність роботи школи  2019-2020 н.р.

Результати всеукраїнської олімпіади "Олімпус"

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології. Серед учасників - Адамчук Павло, Кобець Владислава  - Диплом ІІІ ступеня.

17 січня 2020 року відбувся захист науково-дослідницьких. Учениця 11 класу Шевелєва Ілона  стала переможницею.

Учні 5-А класу прийняли участь в конкурсі "Я - людина". Який присвячений Дню Гідності і Свободи, Міжнародному дню толерантності. Діти зайняли такі місця - Нефьодова Аріна - ІІІ місце, Дубровський Мирослав - ІІІ місце, Путренок Марія - ІІ місце, Зайцева Агата - ІІІ місце, Вареник Нікіта - ІІ місце, Алехнович Микита - ІІІ місце , Сичов Микита - ІІ  місце.

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

5 клас: І місце - Шинир Ксенія; ІІ місце - Загороднюк Ярослав; ІІІ місце - Широкова Маргарита.

6 клас: І місце – Швайко Дарина; ІІ місце – Супенко Олександра; ІІІ місце – Юшко Альона.

7 клас: І місце – Стрелкова Єлизавета; ІІ місце – Запорожець Вадим; ІІІ місце – Чаплич Дмитро.

8 клас: І місце – Подлєсний Єгор; ІІ місце – Сухорукова Анна; ІІІ місце – Кохан Альона.

9 клас: І місце – Резніченко Альбіна; ІІ місце – Солдатенко Карина; ІІІ місце – Адамчук Євгенія.

10 клас: І місце – Овчаренко Єлизавета; ІІ місце – Подтьосова Ксенія; ІІІ місце – Тамаза Катерина.

11 клас: І місце – Ус Аліна; ІІ місце – Шварьова Аліна; ІІІ місце – Нікульченко Олеся

Обласний конкурс в номінації "Дослідницька робота "Маленьке місто - тезка великої держави"  -

Діана Юрченко , Анастасія Гузенко, Ксенія Подтьосова отримали диплом ІІІ місця за участь та підготовку роботи!