Адміністрація школи:

Заступник директора з НВР - Цхададзе Лариса Олегівна

Заступник директора з ВР- Літвінова Лілія  Анатоліївна

Виховна проблема школи:

Розвиток особистості школяра шляхом залучення його до творчої діяльності

Виховна проблема школи на 2017-2018 н.р.:

Гармонізація родинного та шкільного виховання на засадах педагогіки життєтворчості.

Методична проблема:

Розвиток життєвих компетентностей учнів, формування високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О.Сухомлинського.

Методична проблема школи на 2017 – 2018 н.р.

Про роботу педколективу з розвитку життєвих компетентностей учнів, формування у них високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О. Сухомлинського, активних форм організації навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Шкільні методичні формування:

1. Методичні об'єднання:

- вчителів суспільно-гуманітарного циклу - керівник Сосницька Л.М., вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії.;

- вчителів природничо-математичного циклу - керівник Чирка Л.М., вчитель математики та інформатики, спеціаліст ІІ категорії;

- вчителів прикладних наук - Цхададзе Л.О., вчитель трудового навчання, спеціаліст І категорії;

- вчителів початкових класів - керівник Переварюха С. В., спеціаліст І категорії.

2. Творча група «Школа проектного навчання» - керівник Кобець О.О., вчитель біології, спеціаліст І категорії.

3. «Школа молодого вчителя» - керівник Бойко Л.Ю., спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Р І Ч Н И Й П Л А Н роботи Української ЗОШ І – ІІІ ступенів № 12 на 2016 - 2017 н.р.