20.09.2017

Заступник директора з НВР - Цхададзе Лариса Олегівна

Заступник директора з ВР- Літвінова Лілія  Анатоліївна

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ШКОЛИ:

«Впровадження інноваційних технологій у навчання та виховання. Школа проектної діяльності»

Метою методичної роботи в школі є підтримка ділового тонусу вчителя, допомога в подоланні труднощів, у відкритті шляху до пошуку, ініціативи й творчості.

Впровадження інноваційної програми «Школа здоров’я» Пріоритетним напрямком програми є створення умов для збереження і зміцнення здоров'я. Здоров'я і безпека життя учнів - об'єкти нашої особливої уваги, тому девіз школи: «Даючи знання - не відбирай здоров'я!»

Напрямки роботи за програмою:

1. Центр фізичного здоров'я (керівник Переварюха С.В., вчитель початкових класів)

2. Центр морального та соціального здоров'я (керівник Саліванова М.В., вчитель історії та правознавства)

3. Центр духовного здоров'я (керівник Артемова Л.Г., вчитель російської мови)

Шкільні методичні формування:

1. Методична рада - керівник Кондакова Н.В., учитель англійської мови, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, «старший учитель».

2. Методичні об'єднання:

- вчителів суспільно-гуманітарного циклу - керівник Сосницька Л.М., учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії.;

- вчителів природничо-математичного циклу - Молоторенко Н.Г., учитель математики, спеціаліст І категорії;

- вчителів прикладних наук - Цхададзе Л.О., вчитель трудового навчання, спеціаліст І категорії;

- вчителів початкових класів - керівник Переварюха С. В., спеціаліст І категорії.

3. Творча група «Школа проектного навчання» - керівник Кобець О.О., вчитель біології, спеціаліст І категорії.

4. «Школа молодого вчителя» - керівник Бойко Л.Ю., спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Р І Ч Н И Й     П Л А Н

роботи Української ЗОШ І – ІІІ  ступенів № 12