Адміністрація школи:

Заступник директора з НВР - Цхададзе Лариса Олегівна

Заступник директора з ВР- Літвінова Лілія  Анатоліївна

Виховна проблема школи:

Розвиток особистості школяра шляхом залучення його до творчої діяльності

Виховна проблема школи

Гармонізація родинного та шкільного виховання на засадах педагогіки життєтворчості.

Методична проблема:

Розвиток життєвих компетентностей учнів, формування високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О.Сухомлинського.

Методична проблема школи

Про роботу педколективу з розвитку життєвих компетентностей учнів, формування у них високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О. Сухомлинського, активних форм організації навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Шкільні методичні формування:

Методичні об'єднання:

- вчителів суспільно-гуманітарного циклу - керівник Сосницька Л.М., вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії.;

- вчителів природничо-математичного циклу - керівник Чирка Л.М., вчитель математики та інформатики, спеціаліст ІІ категорії;

- вчителів прикладних наук - Фурсова О. С, вчитель фізичного виховання, спеціаліст ІІ категорії;

- вчителів початкових класів - керівник Переварюха С. В., спеціаліст І категорії.