Понеділок, 16.12.2019, 08:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація для батьків

Результати конкурсу з інформатики "Бобер" 2017

 

Як вберегти дитину? Небезпека в Internet:

З ранку до вечора батьки на роботі... Треба ж забезпечити дитину всім необхідним: придбати їй крутий мобільний телефон, вдягнути, накормити. А дитина в школі, там за нею наглядатимуть вчителі. А після школи уроки. Може розвіятись з однолітками у соцмережах... Та десь Береться у новинах проблема суїциду підлітків, підліткової наркоманії, педофілії тощо?

Взагалі-то вже назріла тема БЕЗПЕЧНОГО налаштування наших гаджетів. І для цього розроблено Програмістами "Додатки", "Розширення" - спеціальні налаштування Вашого Браузера, які блокують небезпечний Інтернет-контент та зловмисні сайти. Наприклад, в браузері Opera є додаток AdultBlocker, який автоматично виявляє загрозу, та ще надає можливість вручну заблокувати НЕБАЖАНИЙ сайт. Також для дитини в YouTube треба налаштувати БЕЗПЕЧНИЙ РЕЖИМ перегляду:

.  ПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ інструкцію-посібник  для батьків 

А ви чуєте своїх дітей?!

 https://www.youtube.com/watch?v=72RRSnod8yU

 

Звіт про функціонування та розвиток навчального закладу у 2017/2018 навчальному році

 

Звіт про ремонтні роботи 2017-2018 

 

ПОРАДИ БАТЬКАМ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

Сім основних правил батьківської поведінки в організації навчання

1. Сприяйте дитячій автономності (самостійності). Чим більше ви її (самостійності)вимагаєте в усіх сферах повсякденного життя, тим краще зможе ваша дитина працюватиме з почуттям відповідальності у шкільній сфері. Автономне (самостійне) навчання є тією метою, в напрямку якої ви маєте працювати, тому що самостійність є найважливішим елементом ефективного й тривалого процесу навчання. Хваліть свою дитину за самостійні дії, наприклад, за самостійне розпізнавання помилок.

2.  Якщо ваша дитина потребує допомоги, спонукайте її до того, щоб вона сама знайшла шляхи її розв’язання. Допоможіть їй завдяки підказкам, наприклад, вказівка на довідники, генерування правил, відгадування ребусів, що може сприяти розв’язанню проблеми. Але не подавайте саме розв’язання. Не спонукайте свою дитину тільки до одного шляху розв’язання.

3. Дайте своїй дитині можливість попрацювати над матеріалом удома.

4. Визнайте досягнення дитини. Хваліть (заохочуйте), а не докоряйте. Це краще, ніж ниття, нагадування та інші покарання. Звертайте увагу на те, щоб не обмежувати похвалу критикою («дев’ять», звичайно, чудово, але без двох помилок це могла б бути «дванадцятка»).

5.  Не ставте перед своєю дитиною завищених вимог, щоб вони не були суворішими за вимоги вчителя.

6. Будьте, як вихователь, зразком у поведінці. Вимагайте від своєї дитини не більше, ніж від себе самого. Дитина, яка, наприклад, бачить своїх батьків за читанням, швидше сама почне читати, ніж дитина, батьки якої часто сидять перед телевізором.

7. Говоріть позитивно про школу, вчителів та предмети. Вашій дитині досить того, що вона долає свої особисті упередження щодо школи.

 

Найголовніша порада

Любіть дитину з усіма його недоліками, не бійтеся визнати і свою недосконалість. А ще навчіть його просто бути щасливим, демонструючи своє життєве кредо: "Хочеш бути щасливим - так будь ним!". Підліткову психіку іноді називають періодом гормональної дурості. Пошук і становлення свого "Я" - це вивільнення від впливу дорослих і спілкування з однолітками. У сім'ях, де панує повага, де кожен має право голосу, знає свої права і обов'язки, реакції емансипації проходять більш м'яко і породжують менше конфліктів.

 

Пам'ятка для батьків дітей підлітків

 

•  Якщо дитину постійно критикують - вона вчиться ненавидіти.

 

•  Якщо дитину висміюють - він стає замкнутим.

 

•  Якщо дитину хвалять - вона вчиться бути вдячним.

 

•  Якщо дитину підтримують - вона вчиться цінувати себе.

 

•  Якщо дитина зростає в докір - він буде жити з постійним "комплексом провини".

 

•  Якщо дитина зростає в терпимості - вона вчиться розуміти інших.

 

•  Якщо дитина зростає в чесності - вона вчиться бути справедливим.

 

•  Якщо дитина зростає в безпеці - вона вчиться довіряти людям.

 

•  Якщо дитина росте у ворожнечі - вона вчиться бути агресивною.

•  Якщо дитина зростає в розумінні і доброзичливості, вона вчиться знаходити любов у світі і бути щасливим.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2019