Пам'ятка для учнів! Юний друже!

 

    Перед тобою постало нелегке завдання вибору професії по душі, визначення життєвого шляху. Тебе, природно, турбують питання: "Ким бути, як знайти головну справу свого життя, щоб принести найбільшу користь людям, відчувати себе потрібним, повноцінним громадянином, задоволеним своєю долею?”

    Вибирати професію слід обдумано, виважено, з урахуванням своїх внутрішніх устремлінь, реальних можливостей, особистих і суспільних інтересів. Необхідно пам`ятати, що кожна професія, якщо тільки вона освітлена любов’ю та знанням справи, має в собі невичерпні можливості для творчості. Щоб правильно вибрати професію для душі і по силам, одних лише знань та поміркованості не досить. Потрібно свідомо і самостійно стати на позицію рівної поваги до різних видів праці.

    Вибір професії - це друге народження людини. Пам`ятай, що "якщо ти вдало вибереш роботу і вкладеш в неї свою душу, то щастя само тебе відшукає”. Це слова великого педагога і знавця людських душ К. Д. Ушинського.

   Як же уникнути прикрих помилок при виборі професії? Універсальних рецептів немає, але певну схему самоаналізу, пошуку своєї професії ми тобі дамо. Для цього радимо оглянути схему. Обов'язково перегляте  відео -  Як обрати професію майбутнього? . Бажаємо успіхів!

Практичний психолог               Ковалюк Г.А.

Соціальний педагог                        Загороднюк С.Є