НАША АДРЕСА:    85485, Донецька область, м. Українськ, вул. Ватутіна, 7

                                                       Українськ        
 ТЕЛЕФОН, ФАКС:  (06237)6-23-36

     E-mail: shkola_12@ukr.net

Facebook       ВІЗІТІВКА     

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Школа працює за навчальними програмами для українських шкіл з вивченням мов національних меншин, затвердженими Міністерством освіти України і розміщеними на офіційному сайті за посиланням   http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html

Обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі

Школа розрахована для навчання 880 осіб в одну зміну. В 2019-2020 навчальному році у школі навчається 425 учнів.

Мова навчання

З 2001 - 2002 н.р. - шкільний поріг переступили першокласники, які першими почали навчати українською мовою.
З 2012 року – школа україномовна

Вакантні посади 

На даний час вакантних посад немає

ТЕРИТОРІЯ

Обслуговування шкільними навчальними закладами м. Українська

Правила прийому до закладу освіти

 До школи приймаються учні, які проживають на закріпленій за закладом території та за бажанням батьків при наявності необхідних документів.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання. Зарахування дітей до першого класу здійснюється на без конкурсній основі.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами

В Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Навчальні плани закладу для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, розроблені на виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про встановлення строку навчання у загальноосвітніх навчальних закладах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку»:

  • Типовий навчальний план початкової школи для розумово-відсталих дітей з навчанням українською мовою (додаток 14 до наказу Міністерства освіти і науки від 28.01.2014 №80).
  • Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня затверджений наказом МОН молоді та спорту України від 03.04.2012 №409 (у редакції наказу МОН України від 12.12.2014 №1465).

Діти з фізичними вадами та інвалідністю  забезпечені  безперешкодним доступом до всіх приміщень навчального закладу. Відповідно до  вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» будівля школи обладнана  пантусом.

Про затвердження Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, Положення про академічну Доброчесність.

Про затвердження Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу.

Протокол засідання педагогічної ради у дистанційному форматі

ПРОЕКТ «Пліч-о-пліч»